Telefon alarmowy 502 518 855
Kątna 7, gm. Długołęka (ok. Wrocławia) woj. dolnośląskie
GPS 51.132185 N 17.284803 S
Telefony: 71 3147566, woj. opolskie: 667 993 993
STRONY POLECANE PRZEZ NAS

 

www.kochanezwierzaki.com.pl

Miejsce dla Twojego pupila, w którym będzie otoczony najlepszą opieką na czas nieobecności właściciela.

www.psyimy.pl

Serwis o życiu, zdrowiu i wychowaniu psów. Rasy i hodowle psów. Serwis przedstawia metody tresury i szkolenia psów, zawiera bazę weterynarzy, schronisk, hoteli i hodowli psów. Doświadczeni specjaliści pomogą i doradzą w każdej sprawie dot. psa.

www.twojkot.pl

Strona przeznaczona dla wszystkich ludzi kochających zwierzęta. Jest ona małym poradnikiem dla hodowców doświadczonych jak i tych, którzy dopiero zaczynają hodować koty.

www.uszata.com

Uszata Strona - Królik w domu. Informacje o królikach domowych: zanim kupisz, dieta, opieka, zdrowie, nauka czystości. Weterynarze dla królików. Mapa Króliczych Zmysłów. Uszata Galeria Królików. Prawa zwierzat. Królicze linki i literatura.

forum.cavia.pl

Kompendium wiedzy na temat świnek morskich. Przydatne artykuły i porady, baza polecanych weterynarzy i sklepów zoologicznych. Przyjazne użytkownikom forum dyskusyjne i galeria zdjęć.

www.e-chomik.eu

Fachowy vortal poświęcony opiece i pielęgnacji chomików. Potrzebne informacje w jednym miejscu

www.myszy.info

Najlepsze forum o myszkach laboratoryjnych, japońskich i rasowych. Zawiera informacje o chowie myszek, ich zwyczajach, żywieniu, zdrowiu i wiele innych cennych rad. Skupia początkujących entuzjastów myszek oraz doświadczonych hodowców.

www.terrarystyka.pl

Terrarystyka.pl strona tworzona przez doświadczonych terrarystów dla wszystkich, których pasjonuje trzymanie egzotycznych i nietypowych zwierząt.

www.ptaki.info

W Serwisie prezentowane są nie tylko opisy i wizerunki, ale również głosy najczęściej spotykanych w naszym kraju gatunków.

www.cafeanimal.pl

Cafe Animal to strona dla wszystkich miłośników zwierząt, którzy nie tylko cieszą się z posiadania swoich pupili, ale także nie jest obcy im los cierpiących zwierząt.

www.zwierzaki.org

Forum Zwierzaki - społeczność wszystkich miłośników zwierząt.

www.biolog.pl

Biolog.pl: przyrodnicze aktualności ze świata nauki (codziennie aktualizowane), kurs biologii, testy i sprawdziany, atlas roślin (drzew, krzewów, paprotników, skrzypów i widłaków), forum dyskusyjne. Korepetycje - baza nauczycieli. Syllabusy - Systematyka zwierząt. Co to jest GMO? Rośliny i zwierzęta transgeniczne? Zbliżające się wydarzenia w świecie nauki. Darmowe tapety przyrodnicze. Galeria przyrodnicza z możliwością założenia własnej, prywatnej kolekcji zdjęć.

 

Skrócone opisy stron pochodzą z:
www.e-katalogstron.pl

Copyright © 2008-2018 aitnet.pl